ZADZWOŃ NAS!

+33 642 251 811

 

wolnostojaca praca i przedstawiciel prawny

OBOWIĄZEK REPREZENTACJI

Firma założona e za granicą może czasowo delegować pracowników do cesji z innej firmy znajduje się we Francji. W przypadku każdej działalności firma jest zobowiązana do wyznaczenia przedstawiciela prawnego we Francji . Proponujemy towarzyszyć Ci w zarządzaniu twoimi delegowanymi pracownikami . Nasi pracownicy mówią po francusku, włosku , angielsku, hiszpańsku, niemiecku, po polsku i są do Państwa dyspozycji, aby informować i doradzać y ou c oncerning was na wcześniejsza deklaracja delegowania ponadnarodowy , które mają być przekazywane w języku francuskim do inspekcji pracy, utworzenie konta SIPSI lub formalności, takich jak Form A1 (ozabezpieczeniu społecznym emigrantów lub pracownik niebędący rezydentem ).

________________________________________________
RAMY PRAWNE :
W 1996 roku dyrektywa UE zdefiniowali oddelegowanie pracowników . Jego zakres i sposoby realizacji zostały określone w dyrektywie z 2014 r. We Francji ustawa z 6 sierpnia 2015 r zwane „prawo Macron” wdrożyła szereg działań w celu wzmocnienia walki z nadużyciami delegowanie pracowników przez firmy z siedzibą za granicą.

________________________________________________

działalność związana z pracą bez opieki

Działania dające uprawnienia do oddelegowanie pracownika są następujące:

• Prestation serwis : działalność przemysłowa, handlowa, rzemieślnicza, liberalna lub rolnicza.
• Intragroup M obility : zapewnienie personelu pomiędzy firmami z tej samej grupy na potrzeby misji lub szkolenia
• Zacznij zapewniając tymczasowy : firma tymczasowa może oddelegować pracowników do firmy we Francji za jednorazowe zlecenia
• Obsługa dla własnego konta (Samoobsługa): spółka z siedzibą za granicą mogą tymczasowo zakładać pracowników we Francji na jednorazowe misje

• Działania związane z transportem lądowym mają wpływ na zasady dotyczące delegowania . Jednak niektóre szczególne środki są stosowane do tego sektora (w testationobowiązkowego oderwania).

Usługa online umożliwiająca firmom zarządzanie oddelegowanym personelem w Unii Europejskiej.

E-oddelegowanie reprezentuje Was w Unii Europejskiej.

Potrzebujesz pomocy w oddelegowaniu pracowników

Skontaktuj się z nami